Rejestracja na warsztaty

Mamy przyjemność zaprosić Cię do zarejestrowania się na Warsztaty i Targi Kariery podczas Perspektywy Women in Tech Camp 2023.

Poniżej znajduje się okienko, do którego musisz wprowadzić adres e-mail, za pomocą którego dokonywałaś zgłoszenia na Camp. Jeśli jest on zgodny z tym, który został zapisany w naszej bazie danych, po wpisaniu - wyświetli Ci się Formularz Rejestracyjny.

Ponieważ rejestracja na warsztaty odbywa się na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy", masz ograniczony czas na zatwierdzenie swoich wyborów. Po rozpoczęciu procesu rejestracji zegar zacznie odliczać 20 minut. W tym czasie możesz zaznaczać interesujące Cię warsztaty - każdy twój wybór jest zarezerwowany dla Ciebie do momentu zatwierdzenia całego formularza lub zanim upłynie 20 minut. Jeśli w tym czasie nie zatwierdzisz swoich wyborów (klikając w przycisk "Zapisz"), formularz zresetuje się, zwalniając miejsca na wybrane przez Ciebie zajęcia innym uczestniczkom.

Liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona i widoczna w prawym górnym rogu kafelka.

Pierwszego i drugiego dnia Campu wybierasz z puli warsztatów: TECH SKILLS.

Trzeci dzień podzielony jest na: blok Targi Kariery i warsztaty SOFT SKILLS.

Żeby wybrać warsztaty musisz najpierw zdecydować, w której części dnia wybierasz się na TARGI KARIERY. Dopiero kliknięcie kafelka TARGÓW odblokuje możliwość rejestracji na warsztaty tego dnia. To od Ciebie zależy, którą połowę dnia poświęcisz na daną aktywność, natomiast każdą możesz wybrać tylko raz. Przy wyborze warsztatów musisz określić, którą ścieżką chcesz iść (2x90 min lub 3x60 min).

Wybierając warsztaty MUSISZ zapełnić wszystkie sloty godzinowe - w przeciwnym razie zatwierdzenie rejestracji NIE BĘDZIE MOŻLIWE.

UWAGA! Na warsztaty możesz zapisać się tylko raz. Nie ma możliwości edycji swoich wyborów. Prosimy o przemyślane decyzje :)

UWAGA! Uczestniczki, które są stypendystkami programu NTDD/NTDD Ukraine, mają przydzielony dedykowany warsztat w dniu 7 grudnia. Z tego powodu z góry mają wybrane Targi Kariery w drugiej połowie dnia, a także wspomniany warsztat.

Powodzenia!