Aleksandra Kazanowska

IT Director

Procter and Gamble

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne oraz Marketing i Zarządzanie.

Od 18 lat pracuję na różnych stanowiskach kierowniczych w globalnym dziale IT firmy Procter & Gamble. Zaczynałam jako stażystka i wspięłam się na poziom Dyrektora IT.

Pracowałam jako analityk biznesowy, menedżer projektów (Project Manager), projektant systemów IT. Zarządzałam dużymi systemami IT, ich rozwojem i wsparciem technicznym, optymalizowałam koszty, zarządzałam kontraktami i relacjami z dostawcami. Pracowałam przy integracjach różnych aplikacji. Zarządzałam zespołami i budżetami do kilku milionów dolarów. Obecnie wspieram kilka globalnych projektów w roli Marketing Technologist oraz rozwijam się jako architekt IT.

Mam doświadczenie w wielu dziedzinach biznesu, w tym w sprzedaży, marketingu i analizach danych. Byłam częścią zespołu, który wprowadził na rynek najnowszą elektryczną szczoteczkę do zębów Oral-B iO.

Obecnie wspieram biznes farmaceutyczny P&G (Personal Health Care), projektując i realizując globalne projekty w tej dziedzinie oraz ucząc się wiele na temat procesów regulacyjnych w branży farmaceutycznej.

W pracy najbardziej lubię rozwiązywać złożone wyzwania poprzez mądre zastosowanie rozwiązań IT. Świetnie czuję się w dynamicznym środowisku nowych technologii.

Mam dwójkę małych dzieci, które nie dają mi się nudzić i pozwalają odkrywać świat na nowo ich oczami. Dużo pracuję w domu i w ogrodzie, uprawiam własne owoce i warzywa. Uwielbiam podróżować, ale w ostatnich latach skupiam się na aktywnościach w mojej okolicy: spędzam aktywnie czas na świeżym powietrzu (ogród, SUP, żeglarstwo itp.), dbam o kondycję, uczę się gotować zdrowo.

role models

mentors

trainers