Paulina Jędraszewska

Data & Analytics UX/UI Service Manager

Procter and Gamble

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe (w zakresie Zarządzania Projektami).

Od 14 lat jestem pracownikiem P&G i jako menedżer w firmie miałam wiele ciekawych zadań, głównie w IT i głównie jako menedżer aplikacji, właściciel rozwiązania (solution manager) lub menedżer usług (service manager).

W swojej pracy nauczyłam się wiele o CRM, zarządzaniu danymi (Data Management), przepływem pracy (Workflow Management) oraz DevOps. Posiadam również duże doświadczenie w negocjacjach i prezentacjach.

W P&G jesteśmy zachęcani do nauki i certyfikacji, dlatego poszerzam swoją wiedzę w powyższych obszarach.

Moje główne zainteresowania i obecny obszar, w którym pracuje to User Experience (UX) i User Interface (UI), planuję strategię i plan działania dla tej przestrzeni dla globalnego działu Data & Analytics.

Po godzinach pracy jestem mężatką, mam dwójkę uroczych dzieci, lubię rękodzieło (takie jak szydełkowanie lub ceramika);sport (zjazdy, wakeboarding, narciarstwo, żeglarstwo, jazda na rowerze, piesze wycieczki i inne) oraz podróżowanie po świecie na rowerze lub z plecakiem.

role models

mentors

trainers