Sztuka dawania i otrzymywania feedbacku

Feedback jest częścią naszej pracy. Czasami jest to szybki komentarz na temat rozwiązanego zadania a czasami bardziej szczegółowa i uporządkowana dyskusja na temat tego, w czym jesteśmy dobrzy, a co możemy jeszcze poprawić. Każdy z nas od czasu do czasu otrzymuje feedback. Ale czy potrafimy go odpowiednio przeanalizować aby wyciągnąć z niego jak najwięcej dla […]

Feedback jest częścią naszej pracy. Czasami jest to szybki komentarz na temat rozwiązanego zadania a czasami bardziej szczegółowa i uporządkowana dyskusja na temat tego, w czym jesteśmy dobrzy, a co możemy jeszcze poprawić. Każdy z nas od czasu do czasu otrzymuje feedback. Ale czy potrafimy go odpowiednio przeanalizować aby wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie? Nie zawsze.
Z drugiej strony, jak efektywnie przekazać swój feedback innym, aby mogli na jego podstawie się rozwinąć? Aby było jeszcze ciekawiej, co zrobić gdy twoj/a kolega, koleżanka z pracy pochodzą z innego kraju o innej kulturze feedbacku? Podczas tej sesji omówimy te wyzwania i wspólnie postaramy się opracować zestaw dobrych zasad i wskazówek dla efektywnego feedbacku.

role models

mentors

trainers