Konrad Liedtke

Principal System Developer

Ericsson

Jako Principal System Developer w firmie Ericsson, zajmuję się przede wszystkim tworzeniem innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych opartych na technologii 5G. Jestem absolwentem informatyki Politechniki Szczecińskiej (obecnie ZUT) i już w wieku niespełna 7 lat rozpocząłem moją przygodę z IT od nauki programowania.

Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w branży IT, które zdobyłem pracując dla jednych z największych firm z sektora telekomunikacyjnego na świecie. Moja wiedza nie ogranicza się jedynie do technicznej sfery – mam również wieloletnie doświadczenie jako trener i prelegent. Prowadziłem liczne wykłady, szkolenia oraz warsztaty, koncentrując się zarówno na zagadnieniach technicznych, jak i na rozwoju umiejętności miękkich.

Moją pasją od lat jest innowacja, nauka oraz rozwój osobisty w myśl koncepcji „lifelong learning”. W tym roku podjąłem się nauki czwartego języka obcego i zgłosiłem mój piąty wniosek patentowy. Po godzinach lubię uprawiać sport, szczególnie oddając się treningom siłowym i funkcjonalnym. Jestem również certyfikowanym trenerem personalnym i dietetykiem, co odzwierciedla moje zaangażowanie w promowanie work-life balance, oraz zdrowego i aktywnego stylu życia.

role models

mentors

trainers