Wzór ciągłego doskonalenia, czyli jak osiągać trudne cele z zmiennym świecie.

Ambitne i warte sięgania cele najczęściej są daleko, droga do nich jest trudna i nie jasna, a sukces zależy żelaznej wytrwałości. Wystarczy pomyśleć o tym, jak trudno jest skutecznie zmienić swój styl żywienia… nie mówiąc o większych organizacyjnych wyzwaniach.A gdyby tak istniał sposób, który pozwala je osiągać łatwiej i nie gubiąc po drodze motywacji? A […]

Ambitne i warte sięgania cele najczęściej są daleko, droga do nich jest trudna i nie jasna, a sukces zależy żelaznej wytrwałości. Wystarczy pomyśleć o tym, jak trudno jest skutecznie zmienić swój styl żywienia… nie mówiąc o większych organizacyjnych wyzwaniach.
A gdyby tak istniał sposób, który pozwala je osiągać łatwiej i nie gubiąc po drodze motywacji? A gdyby ten sposób był powszechnie dostępny? Gdybyśmy mogli go stosować zarówno w życiu codziennym, szkole, organizacjach? Jak wiele dobrego moglibyśmy zrobić!
Zapraszam na warsztat, gdzie przestawię wzór ciągłego doskonalenia. Metodę pomocną w osiąganiu skomplikowanych i ambitnych celów w niepewny świecie, z której korzystają zarówno znane organizacja, jak i sportowcy.

role models

mentors

trainers