Anna Zembura

Transformation Lead

Citi Handlowy

Jestem absolwentką SGH (Metody Ilościowe oraz Zarządzanie) oraz PJATK (Systemy informatyczne, aplikacje i bazy danych). W trakcie studiów, a także w swojej dotychczasowej pracy skupiałam się głównie na analizie i wizualizacji danych oraz koordynowaniu projektów związanych z optymalizacją procesów.

Pracę w obszarze technologii rozpoczęłam w 2016 roku. Od tego czasu miałam okazję być częścią zespołów Project & Program Management, Continuous Service Improvement oraz Service Delivery. Główne narzędzia, z których korzystałam to bazy danych (Oracle) i narzędzia Business Intelligence (PowerBI, Tableau), ale niestraszne mi także języki programowania (Java, Python). Realizując projekty działałam zarówno w modelu kaskadowym (waterfall), jak i zwinnym (agile).

Poza pracą mam także sporo mniej technicznych zainteresowań. W wolnym czasie podróżuję, wędruję po górach i angażuję się w projekty społeczne.

Chętnie opowiem o swoich doświadczeniach oraz pomogę w rozwinięciu umiejętności przydatnych w funkcjonowaniu w dużych międzynarodowych organizacjach.

role models

mentors

trainers