Career coaching – jak opanować sztukę rozmów rekrutacyjnych niczym mistrzyni?

Czy rozmowy rekrutacyjne mogą być przyjemne? I jak sprawić by opanować sztukę prowadzenia ich jak mistrzyni? Warsztat prowadzony przez praktyków rozmów rekrutacyjnych – rekrutujących i hiring managerów w firmie Intel. Tajniki rekrutacji znamy od zaplecza i chcemy podzielić się tą wiedzą. Warsztat ma na celu przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej i oswojenie najbardziej powszechnych pytań […]

Czy rozmowy rekrutacyjne mogą być przyjemne? I jak sprawić by opanować sztukę prowadzenia ich jak mistrzyni? Warsztat prowadzony przez praktyków rozmów rekrutacyjnych – rekrutujących i hiring managerów w firmie Intel. Tajniki rekrutacji znamy od zaplecza i chcemy podzielić się tą wiedzą.

Warsztat ma na celu przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej i oswojenie najbardziej powszechnych pytań rekrutacyjnych, które mogą się na niej pojawić. Podczas warsztatu zgłębimy temat tego czym jest wywiad behawioralny, z jakimi rodzajami etapów etapu procesów rekrutacyjnych można spotkać się podczas ich trwania. Postaramy się również podpowiedzieć dlaczego rekrutujący zadają czasem pytania które zdawać się mogą niecodzienne, podpowiemy jak warto przygotować się do każdej rozmów by zaprezentować się zgodnie z własnymi oczekiwaniami i zebrać niezbędne informacje, pozwalające odpowiedzieć na pytanie, czy mamy do czynienia z firmą naszych marzeń. Spotkanie zostanie przeprowadzone w formie warsztatowej, zapraszającej obecnych do aktywnego uczestnictwa, a podczas niego stworzymy symulację rozmowy rekrutacyjnej.

role models

mentors

trainers