Tworzenie aplikacji, by odnosiły sukces w e-Commerce

Nowoczesne firmy z branży dóbr konsumpcyjnych koncentrują dużą część swoich wysiłków w zakresie rozwoju i innowacji na zwiększeniu swoich umiejętności w zakresie handlu elektronicznego. Jednak stworzenie optymalnych „półek online” i wykorzystanie wszystkich możliwości oferowanych przez sklepy internetowe jest złożonym wyzwaniem w bardzo szybko zmieniającym się środowisku. Podczas tego wysoce interaktywnego warsztatu przejdziemy przez proces projektowania […]

Nowoczesne firmy z branży dóbr konsumpcyjnych koncentrują dużą część swoich wysiłków w zakresie rozwoju i innowacji na zwiększeniu swoich umiejętności w zakresie handlu elektronicznego. Jednak stworzenie optymalnych „półek online” i wykorzystanie wszystkich możliwości oferowanych przez sklepy internetowe jest złożonym wyzwaniem w bardzo szybko zmieniającym się środowisku.

Podczas tego wysoce interaktywnego warsztatu przejdziemy przez proces projektowania aplikacji, która pozwoliłaby firmie przenieść swoje działania w e-commerce na wyższy poziom. Głównym celem tego warsztatu jest konceptualizacja rozwiązań i możliwości, które postawiłyby firmę w uprzywilejowanej pozycji do sprzedaży swoich produktów za pośrednictwem e-commerce i reagowania na działania podejmowane przez konkurencję.

role models

mentors

trainers